ATVASARA

"NAMDARA DARBNĪCĀ"

Atkalredzēšanās, izziņa, atpūta!

Programmā- interaktīva nodarbība par Latvijā augošiem kokiem, tradicionālo instrumentu izmēģināšana kopā ar  meistariem un darbošanās ar senajiem koka spēļu rīkiem. Īpašais piedzīvojums- 85 m nobrauciens pa trosi pāri dīķim un pārceltuve. Cienāšanās ar spēka tēju Ugunskura namā un lieliskas piknika iespējas!

DROŠI UN AIZRAUJOŠI!

PROGRAMMA PIEMĒROTA SKOLĒNU UN PIRMSSKOLĒNU EKSKURSIJĀM, IZLAIDUMIEM, DARBA KOLEKTĪVIEM UN NEPARASTĀM DZIMŠANAS DIENAS SVINĪBĀM!

Vairāk informācijas pa telefonu: 29858049

 

N.B. Piedāvājums ir spēkā un atbilst sociālās distancēšanās prasībām!

11 eur/pers

Grupu pavadošajiem

skolotājiem bez maksas!

Par Darbnīcu

Namdara darbnīca Garkalnē ir ilgi lolota iecere, kas sagaidījusi savu īstenošanu. Tas ir silts un omulīgs namiņš, kurā rosās Namdaris un viņa viesi. Te katrs uzzina, cik atšķirīgi izskatās, skan, smaržo un kalpo dažādu sugu koki. Te var pielikt roku koka zāģēšanā ar veco labo divroci- zāģi, nomizot baļķi ar slīmestu, iemācīties dzīt tapu, salikt pirmo "vainagu" savai pirmajai guļbūvei un pat "nosvinēt spāru svētkus". Krietni padarītam darbam seko seno spēļu spēlēšana, gadskārtu ieražu  godināšana un līdzpaņemto desiņu cepšana labiekārtotā Ugunskura namā.

"Koka daudzveidīgā dzīve" ir izzinoši- radoša nodarbība  1.- 4., 5.- 9. un 10.-12. klašu skolēniem, kas ļauj labāk iepazīt  un praktiski darboties ar koku- vienu no vērtīgākajiem Latvijas dabas resursiem. Nodarbība iedalīta četrās  savstarpēji papildinošās aktivitātēs.
Izziņa. Interaktīva saruna ar raksturīgu koksnes paraugu smaržošanu un taustīšanu, neparastu un dizainiski interesantu kokamatniecības izstrādājumu apskati. Sarunas ietvaros skolēni tiek mudināti izteikt viedokli, dalīties ar pieredzi, piedāvāt savus risinājumus.
Prakse. Praktiska darbošnās kopā ar pieredzējušiem kokamatniekiem. Rokas instrumentu izmēģināšana, materiāla iepazīšana un kopīgās puķu kastes izgatavošana.
Relaksācija. Aktīva atpūta darbojoties ar senajiem un mūsdienu koka spēļu rīkiem.
Zināšanu nostiprināšana. Skolotāju rīcībā nonāk īpaši izstrādātas darba lapas ar turpmāku izziņu veicinošiem un pārskata uzdevumiem.
Nodarbība tiek piedāvāta  SIA "Namdara darbnīca" kultūras un atpūtas centrā vai izbraucot uz skolu. 
 

KOKU un KOKAMATNIECĪBAS IEPAZĪŠANA

programmas "LATVIJAS SKOLAS SOMA" ietvaros!

DZIMŠANAS UN VĀRDADIENAS SVINĪBAS!!!
Piedāvājam:
- Aktīvu darbošanos kopā ar meistariem- kokamatniekiem. Bērni izmēģina instrumentus, izgatavo piemiņas suvenīru- skaisto skaidu;
- Senās spēles, kas ļoti patīk ar mūsdienu bērniem;
- 85 m nobraucienu pa trosi (pilnīgi droši, ar atbilstošu aprīkojumu);
- "Pārceltuvi" pāri dīķim un īpašu bērnu laukumu;
- Lieliskas atpūtas iespējas labiekārtotā piknika vietā ar grilu vai ugunskuru.
Kopā: 2 stundu programma + 2 stundas piknikam. Cena 125 eur (līdz 25 pers). Pasākums daļēji notiek iekštelpās, daļēji brīvā dabā. Pie mums ir interesanti arī pieaugušajiem. Pasākums ir izdevies arī sliktos laika apstākļos. Piedāvājam ballīti latviešu, krievu vai angļu valodā.
Uz tikšanos!

No 125 eur

N.B! Piedāvājums ir spēkā un atbilst sociālās distancēšanās prasībām!

7 eur/pers

PIKNIKS "AR PIEVIENOTO VĒRTĪBU"!

Labiekārtota piknika vieta koka nojumē vai zem "zvaigžņveida telts"

  • grils vai ugunskura vieta,

  • malka & iesmi,

  • WC

 

+ iespēja dzīvoties pa

"rotaļu laukumu" un nobaudīt tēju

Ugunskura namā!

No 65 eur/3 h

SIA "Namdara darbnīca", Garkalnes novads, "Pirts Alpi", LV-2137

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Darbnīca