"NAMDARA DARBNĪCĀ"

JŪTAMS PAVASARIS!

Izziņa, darbošanās, atpūta!

Programmā- interaktīva nodarbība par Latvijā augošiem kokiem, tradicionālo instrumentu izmēģināšana kopā ar  meistariem un darbošanās ar senajiem koka spēļu rīkiem. Īpašais piedzīvojums- 85 m nobrauciens pa trosi pāri dīķim! Cienāšanās ar spēka tēju Ugunskura namā un lieliskas piknika iespējas!

JAUNUMS!! Pārceltuve pāri dīķim- DROŠI UN AIZRAUJOŠI!

PROGRAMMA PIEMĒROTA SKOLĒNU UN PIRMSSKOLU EKSKURSIJĀM, IZLAIDUMIEM, DARBA KOLEKTĪVIEM UN NEPARASTĀM DZIMŠANAS DIENAS SVINĪBĀM!

Vairāk informācijas pa telefonu: 29858049!

WASH & FOLD
5 shirts for $15

Par Darbnīcu

Namdara darbnīca Garkalnē ir ilgi lolota iecere, kas sagaidījusi savu īstenošnu. Tas ir silts un omulīgs namiņš, kurā rosās Namdaris un viņa viesi. Te katrs uzzina, cik atšķirīgi izskatās, skan, smaržo un kalpo dažādu sugu koki. Te var pielikt roku koka zāģēšanā ar veco labo divroci- zāģi, nomizot baļķi ar slīmestu, iemācīties dzīt tapu, salikt pirmo "vainagu" savai pirmajai guļbūvei un pat "nosvinēt spāru svētkus". Krietni padarītam darbam seko seno spēļu spēlēšana, gadskārtu ieražu  godināšana un līdzpaņemto desiņu cepšana labiekārtotā Ugunskura namā.

11 eur/pers

7 eur/pers

DZIMŠANAS UN VĀRDADIENAS SVINĪBAS!!!
Piedāvājam:
- Aktīvu darbošanos kopā ar meistariem- kokamatniekiem. Bērni izmēģina instrumentus, izgatavo piemiņas suvenīru- skaisto skaidu;
- Senās spēles, kas ļoti patīk ar mūsdienu bērniem;
- 85 m nobraucienu pa trosi (pilnīgi droši, ar atbilstošu aprīkojumu);
- "Pārceltuvi" pāri dīķim un īpašu bērnu laukumu;
- Lieliskas atpūtas iespējas labiekārtotā piknika vietā ar grilu vai ugunskuru.
Kopā: 2 stundu programma + 2 stundas piknikam. Cena 145 eur (līdz 25 pers, par katru nākamo + 2, 50 eur). Pasākums daļēji notiek iekštelpās, daļēji brīvā dabā. Pie mums ir interesanti arī pieaugušajiem. Pasākums ir izdevies arī sliktos laika apstākļos. Piedāvājam ballīti latviešu, krievu vai angļu valodā.
Uz tikšanos!

No 145 eur

LAULĪBAS  NOSLĒGŠANA BRĪVĀ DABĀ, ELEGANTAS VIENAS DIENAS SVINĪBAS, KĀZU PIETURVIETAS PROGRAMMA-

MĒS PRIECĀSIMIES PADARĪT JŪSU "LIELO DIENU" VĒL ĪPAŠĀKU!

No 150 eur

SIA "Namdara darbnīca", Garkalnes novads, "Pirts Alpi", LV-2137

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Darbs ar slīmestu